Sakarya İmparator Tur
Hakkımızda
1986 yılında amatör olarak Sakarya öğrenci servisi hizmet sektörünün içerisinde bulunan ve eğitim için hizmetin ne olduğunu iyi bilen kurucumuz Mustafa Habalı'nın 1999 yılı içerisinde profesyonel olarak faaliyete geçirdiği firmamız genç, dinamik ve bilgili bir ekipten oluşmaktadır. Bu anlamda kurucumuz Mustafa Habalı'yı rahmetle ve özlemle anıyoruz. Emaneti kurucumuzun oğlu Kürşad Kaan Habalı aynı hizmet ilkeleri ile devam ettirme gayreti içerisindedir.

Vizyonumuz
Öğrenci ve personel servislerinde müşterilerin ilk tercihi olmaktır.

Misyonumuz
• Geriye değil ileriye bakarak büyürken bunu çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin tam katılımlarıyla gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Severek, inanarak, paylaşarak çalışıyor ve bizimle çalışanlara birlikte kazanmayı öneriyoruz.
• Öğrenci servislerinde eğitim ve öğretimin yüceliğine inanarak geleceğimize çocuklarımıza hizmet etmekle amacımız, onlara okul yolunda güvenli, konforlu, zamana ve müşterilerimize saygılı hizmet sunarak bu alanda lider olmaktır.
• Yaptığımız işi sevmemiz, zorluklara çözüm bulmamızda bize güç veriyor ve çalışanlarımızın katkılarıyla artan birikimimiz, adımızı her yerde istediğimiz gibi duyurmak için bize özgün bir ses ve soluk kazandırıyor.
• Yöneticisi olduğum Sakarya İmparator Turizm firmasını gördüğüm eğitim doğrultusunda oluşacak problemlerimizde formasyon ve empatik yaklaşımlarla çözmek hedefimdir.
 
 
 
Pro WEB